Make money doing the work you believe in

Lieve Mayim,

Ik wil je graag iets vertellen, omdat ik weet dat jij je heel veel zorgen om mij maakt. Je bent lief, zorgzaam en je wilt altijd dat het goed met papa gaat. Toen je zelfs 112 belde, wist ik hoe groot jouw liefde voor mij is.

Ik begrijp ook waarom je soms zo bang wordt. Drie jaar geleden is mama overleden. Dat was een groot verdriet voor ons allemaal. Misschien maakt dat je extra bang dat je ook papa kwijt kunt raken. Je durft nog steeds niet naar mama’s graf, en dat laat zien hoe moeilijk dat verdriet soms nog voelt. Dat mag er zijn. Iedereen verwerkt verdriet op zijn eigen manier.

Maar lieve Mayim, met papa komt het goed. Mijn ribben zijn gekneusd en dat doet vooral ’s nachts veel pijn. Het is vervelend, maar mijn lichaam is aan het herstellen. De tillift doet het gelukkig weer, waardoor ik jou niet meer hoef te tillen en mijn ribben rust krijgen.

Vandaag gaan we samen naar de psycholoog. Daar kunnen we praten over je zorgen, over de momenten waarop je zo bang wordt en over de functionele aanvallen. We gaan samen kijken hoe jij je weer veiliger en rustiger kunt voelen.

En er zijn ook weer mooie dingen om naar uit te kijken. Vanavond komt je broer Machiel langs. Hij gaat vertellen over zijn tocht in de bergen: over de berggeiten, de watervallen en de sneeuw. Mooie verhalen over zijn avontuur.

En morgen gaan we samen naar de musical The Little Big Things. Een verhaal over het leven, over uitdagingen, liefde en de bijzondere dingen die mensen samen kunnen meemaken. Gewoon samen genieten, lachen en een mooie herinnering maken.

Er komen nog heel veel momenten waarin we samen plezier hebben. Met papa, met Machiel en met de mensen om ons heen.

Ik hou heel veel van jou.

Dikke knuffel,

Papa ❤️

𝙇𝙞𝙚𝙛𝙙𝙚 𝙗𝙡𝙞𝙟𝙛𝙩 𝙙𝙞𝙘𝙝𝙩𝙚𝙧𝙗𝙞𝙟

Ribben vragen rusttijd

een hand zoekt de andere hand

morgen komt dichterbij

𝙎𝙩𝙞𝙡𝙡𝙚 𝙨𝙩𝙖𝙥𝙥𝙚𝙣 𝙣𝙖𝙖𝙧 𝙢𝙤𝙧𝙜𝙚𝙣

Zachte avondwind

verhalen uit hoge bergen

sneeuw glanst in haar hart

𝙒𝙖𝙩𝙚𝙧𝙫𝙖𝙡𝙡𝙚𝙣 𝙫𝙖𝙣 𝙝𝙤𝙤𝙥

Mama’s stille plek

liefde blijft door alle tijd

bloemen wachten zacht

Jul 9
at
3:44 AM
Relevant people

Log in or sign up

Join the most interesting and insightful discussions.